3 Banden Toernooi
 
Opgericht in 2006
 
Info, inschrijving
Cafe 't Syl - info@tsyl.nl
Wedstrijdleiding Blomkoal - Elske
Bernard - Herman
 
Frans - Robert
 
Drukwerk B.Woudt    
Website B.Woudt    
Wedstrijddagen 2017    
Datum 10 t/m 13 Maart    
10-03-2017 Voorrondes Beginnen om 18.00 uur 21.00 uur
10-03-2017 Voorrondes Beginnen om 21.00 uur 24.00 uur
       
11-03-2017 Voorrondes Beginnen om 18.00 uur 21.00 uur
11-03-2017 Voorrondes Beginnen om 21.00 uur 24.00 uur
12-03-2017 Voorrondes Beginnen om 09.00 uur 21.00 uur
     
13-03-2017 Kwalificatie rondes Beginnen om 10.00 uur 16.00 uur
13-03-2017 Kruisfinale Beginnen om 16.00 uur 17.00 uur
13-03-2017 Plaats 4 & 3 Beginnen om 18.00 uur
13-03-2017 Finaleplaats 2 & 1 Beginnen om 18.30 uur
   
 
  1e Driebanden Toernooi 2007
Datum 15 t/m 18 Maart    
  1e Dave Veenendaal - Kampioen 4e Jans Strockmeijer Foto's
  2e Benny van Hes 5e Arie Beukenoot  
  3e Moos 6e Thijs de Vries  
       
  2e Driebanden Toernooi 2008
Datum 13 t/m 16 Maart    
  1e Jappie Koopmans - Kampioen 4e Jappie van Hes Foto's
  2e Lou Algra 5e Blomkoal  
  3e Albert Hol 6e Piet Reekers  
       
  3e Driebanden Toernooi 2009
Datum 12 t/m 15 Maart Voledig wedstrijd overzicht Foto's
Boekje 2009 1e Roel Vaartjes - Kampioen 4e Herman Kramer  
  2e Moos 5e Beukenoot  
  3e Dirk Slijkhuizen 6e Frans Boersma  
       
  4e Driebanden Toernooi 2010
Datum 11 t/m 14 Maart Voledig wedstrijd overzicht Foto's
Boekje 2010 1e Oanne v.d.Vlught - Kampioen 4e Geert Kloster  
  2e Lydia Visser 5e John de Groot  
  3e Piet Reekers 6e Franke Leenstra  
       
  5e Driebanden Toernooi 2011
Datum 10 t/m 13 Maart Voledig wedstrijd overzicht Foto's
Boekje 2011 1e Mo van Moorsel - Kampioen 4e Siebe Poepjes  
  2e Geert Kloster 5e Bennie van Hes  
  3e Geert de Jong 6e Roel Vaartjes  
       
  6e Driebanden Toernooi 2012
Datum 8 t/m 11 maart Voledig wedstrijd overzicht Foto's
Boekje 2012 1e Lucky de Jong - kampioen 4e P. Huipen  
  2e Benny van Hes 5e Djoekje  
  3e Geert w Klinker 6e Herman v. Mulken  
       
  7e Driebanden Toernooi 2013
Datum 7 t/m 10 maart Voledig wedstrijd overzicht Foto's
Boekje 2013 1e Epke Zonderland - kampioen 4e Blomkoal  
  2e P.k. de Jong 5e Benny van Hes  
  3e Baint Kramer 6e Hendricus Steneker  
       
  8e Driebanden Toernooi 2014
Boekje 2014 6 t/m 9 maart Voledig wedstrijd overzicht  
  1e Bennie van Hes - kampioen 4e Hendricus Steneker  
  2e Frans Boersma 5e Huite Boersma  
  3e Dave Veenendaal 6e Henk Otter  
       
  9e Driebanden Toernooi 2015
Boekje 2017 10 t/m 13 maart Voledig wedstrijd overzicht  
  1e Wilco Kuipers - kampioen 4e Moos Zeldenthuis  
  2e Erwin van Aalzem 5e Uco Boxma  
  3e Hendricus Stenker 6e Dirk Slijkhuis  
       
  10e Driebanden Toernooi 2016
Boekje 2017 10 t/m 13 maart Voledig wedstrijd overzicht  
  1e Benny van Hes- kampioen 4e Frans Boersma  
  2e Raymon Lichaam 5e Dirk Slijkhuis  
  3e Wob Steneker 6e Baint Kramer  
       
  11e Driebanden Toernooi 2017
Boekje 2017 10 t/m 13 maart Voledig wedstrijd overzicht  
  1e B- kampioen 4e H  
  2e F 5e H  
  3e D 6e H