3 Banden Toernooi
 
Opgericht in 2006
 
Info, inschrijving
Cafe 't Syl - info@tsyl.nl
Wedstrijdleiding Blomkoal - Bernard
  15e Driebanden Toernooi 2023
    Voledig wedstrijd overzicht  
  1e Lise Hoekstra 4e Ramon Lichaam  
  2e Freddy Wijnja 5e Frans Boersma  
  3e John de Groot 6e Djoekje Akkerman
   
 
  14e Driebanden Toernooi 2022
    Voledig wedstrijd overzicht  
  1e Maye Hoekstra 4e Franke de Jong  
  2e Eric Hessels 5e Wilco Feenstra  
  3e Jappie Koopmans 6e Hielke Woudstra  
       
Niet gespeeld i.v.m. Corona 14e Driebanden Toernooi 2021
Niet gespeeld i.v.m. Corona 14e Driebanden Toernooi 2020
       
  13e Driebanden Toernooi 2019
  15 t/m 17 maart Voledig wedstrijd overzicht  
  1e Martin Meerema 4e Sape van der Meulen  
  2e Robert Houwer 5e Minne Minnesma  
  3e Eelco Visser 6e Baint Kramer  
       
  12e Driebanden Toernooi 2018
  8 t/m 11 maart Voledig wedstrijd overzicht  
  1e Eelco Visser - Partij 4e Wiebe Hoekstra  
  1e Henk Hoen - afgebroken 5e Imco Toering  
  3e Dirk Slijkhuis 6e John de Groot  
       
  11e Driebanden Toernooi 2017
Boekje 2017 9 t/m 12 maart Voledig wedstrijd overzicht  
  1e Uco Boxma 4e Imco Toering  
  2e Henk Otter 5e Cees Burghgraef  
  3e Gerard Bekius 6e Dirk Slijkhuis  
       
  10e Driebanden Toernooi 2016
Boekje 2017 10 t/m 13 maart Voledig wedstrijd overzicht  
  1e Benny van Hes- kampioen 4e Frans Boersma  
  2e Raymon Lichaam 5e Dirk Slijkhuis  
  3e Wob Steneker 6e Baint Kramer  
       
  9e Driebanden Toernooi 2015
Boekje 2017 10 t/m 13 maart Voledig wedstrijd overzicht  
  1e Wilco Kuipers - kampioen 4e Moos Zeldenthuis  
  2e Erwin van Aalzem 5e Uco Boxma  
  3e Hendricus Stenker 6e Dirk Slijkhuis  
       
  8e Driebanden Toernooi 2014
Boekje 2014 6 t/m 9 maart Voledig wedstrijd overzicht  
  1e Bennie van Hes - kampioen 4e Hendricus Steneker  
  2e Frans Boersma 5e Huite Boersma  
  3e Dave Veenendaal 6e Henk Otter  
       
  7e Driebanden Toernooi 2013
Datum 7 t/m 10 maart Voledig wedstrijd overzicht Foto's
Boekje 2013 1e Epke Zonderland - kampioen 4e Blomkoal  
  2e P.k. de Jong 5e Benny van Hes  
  3e Baint Kramer 6e Hendricus Steneker  
       
  6e Driebanden Toernooi 2012
Datum 8 t/m 11 maart Voledig wedstrijd overzicht Foto's
Boekje 2012 1e Lucky de Jong - kampioen 4e P. Huipen  
  2e Benny van Hes 5e Djoekje  
  3e Geert w Klinker 6e Herman v. Mulken  
       
  5e Driebanden Toernooi 2011
Datum 10 t/m 13 Maart Voledig wedstrijd overzicht Foto's
Boekje 2011 1e Mo van Moorsel - Kampioen 4e Siebe Poepjes  
  2e Geert Kloster 5e Bennie van Hes  
  3e Geert de Jong 6e Roel Vaartjes  
       
  4e Driebanden Toernooi 2010
Datum 11 t/m 14 Maart Voledig wedstrijd overzicht Foto's
Boekje 2010 1e Oanne v.d.Vlught - Kampioen 4e Geert Kloster  
  2e Lydia Visser 5e John de Groot  
  3e Piet Reekers 6e Franke Leenstra  
       
  3e Driebanden Toernooi 2009
Datum 12 t/m 15 Maart Voledig wedstrijd overzicht Foto's
Boekje 2009 1e Roel Vaartjes - Kampioen 4e Herman Kramer  
  2e Moos 5e Beukenoot  
  3e Dirk Slijkhuizen 6e Frans Boersma  
       
  2e Driebanden Toernooi 2008
Datum 13 t/m 16 Maart    
  1e Jappie Koopmans - Kampioen 4e Jappie van Hes Foto's
  2e Lou Algra 5e Blomkoal  
  3e Albert Hol 6e Piet Reekers  
       
  1e Driebanden Toernooi 2007
Datum 15 t/m 18 Maart    
  1e Dave Veenendaal - Kampioen 4e Jans Strockmeijer Foto's
  2e Benny van Hes 5e Arie Beukenoot  
  3e Moos 6e Thijs de Vries