15e
55+ Toernooi
   
21 en 22
November
2013

    Winnaars zijn Groen
gekleurd
    Op gemiddelde
door zijn Geel
gekleurd
   
Te aantal spelen caramboles zijn gebaseerd op de afgelopen 4 jaar
 
1e Ronde                          
Donderdag 09.00 uur                          
Poule A car.   Poule B car.   Poule C car.   Poule D (15 Brt) car.   Poule E (15 Brt) car.
D. Verbey 20   A. Hoeksra 30   S. v.d. Bos 52   R. Krikke 10   Jan Otten 13
Sj Bouma 16   J. Bakker 30   Piet Warren 30   J. Dollenkamp 14   G. v.d. Molen 12
P. Postma¬† 20   W. Ensing 30   E. Steneker 42   J. de Jong 11   H. Zonderland 8
W. Jongejan 21   A. de Vries 29   H. Post 39            
                           
Donderdag 11.30 uur                          
Poule F car.   Poule G (15 Brt) car.   Poule H car.   Poule I car.   Poule J car.
B. Holverda 19   H. Hoen 16   R. Zoethout 60   S. Keimpema 13   M. Stummel 11
J. Wijngaarden 16   W. Kramer 17   S. Boerstra 35   J. v.d. Ley 13   D. Pfeifer 11
H. de Wolf 16   C. Lap 17   Willem v/d Meulen 38   Am Otten 16   H. Brouwer 11
S. de Jong 17         Ton Dijkman 31   D. Wijnia 12   S. Shotanus¬† 10
                           
Donderdag 14.00 uur                          
Poule K car.   Poule L car.   Poule M car.   Poule N car.   Poule O car.
G. Schuster 20   Huite Huitema 26   A. Kuperus 32   Tjeerd Hoekstra 16   D. Visser 14
J. Wortman 17   He Brink 26   Tjeppie Hoekstra 35?   P. de Haan 13   L. Haven 9
J. de Leyer 24   S. Romkes 27   M. Minnesma 30   G. v.d. Ley 14   P. Brouwer 11
Eise Bos 19   S. Wittermans 19   H. Wierdsma 29   D. v.d Schaaf 15   F. Leenstra 13
 
Donderdag 16.30 uur                          
Poule P car.   Poule Q car.   Poule R car.   Poule S car.   Poule T car.
L. Verbeek 21   G. v.d. Wei 25   H. v. Bemmel 43   N. Corbier 19   M. Liemburg 12
Joh Bouma 16   W. Hoekstra 26   P. Reekers 37   Jan Brouwer 15   E. Bosma 11
J. Semplonius 18   K. Hooghiemstra 24   P. IJsselmuiden 30   P. de Jong 14   A. Otten 10
Y. Weersema 18   F. Boersma 25   M. Hoekstra 28   W. Bergsma 16   K. Bies 12
                           
2e Ronde         3 mensen op carambolpercentage door          
Vrijdag 9.30 uur   Vrijdag 9.30 uur     Vrijdag 9.30 uur     Vrijdag 9.30 uur     Vrijdag 9.30 uur  
Poule U car.   Poule V car.   Poule W car.   Poule X car.   Poule Y car.
D. Verbey 20   W. Ensing 30   S. v.d. Bos 52   J. Dollekamp 18   H. Zonderland 10
H. de Wolff 16   W. Kramer 22   S. Boerstra 35   Am. Otten 16   S. Schotanus 10
J. de Leijer 24   He. Brink 26   H. Minnesma 30   D. v.d. Schaaf 15   D. Visser 14
L. Verbeek 21   K. Hooghiemstra 24   P. IJsselmuiden 30   N. Corbier 19   M. Liemburg 12
                           
2e Ronde           3 mensen op carambolpercentage door          
Vrijdag 12.00 uur     Vrijdag 12.00 uur Vrijdag 11.00 uur Vrijdag 11.00 uur Vrijdag 11.30 uur  
Poule Z car.   Poule AA car.   Poule BB car.   Poule CC car.   Poule DD car.
G. v.d. Molen 12   J. de Jong 18   E. Steneker 42   J. Bakker

30

  W. Jongejan 21
H. Stummel 11   D. Wijnia 12   W. v.d. Meulen 38   H. Hoen 21   J. Wijngaarden 16
P. Brouwer 11   G. v.d. ley 14   H. Wierdsma 29   S. Wittermans 19   G. Schuster 20
K. Bies 12   P. de Jong 14   H. van Bemmel 43   F. Boersma 35   J. Semplonius 18
 
3e Ronde                          
Vrijdag 14.30 uur                          
Partij EE car.   Partij FF car.   Partij GG car.   Partij HH car.      
D. Verbey 20   K. Hooghiemstra 24   Douwe v.d. Schaaf 15   S. Schotanus 10      
M. Minnesma 30   P. IJsselmuiden 30   J. Dollekamp 18   H. Zonderland 10      
       
3e Ronde                          
Vrijdag 15.00 uur                          
Partij II car.   Partij JJ car.   Partij KK car.   Partij LL car.      
P. Brouwer 11   G. v.d. Lei 14   H. van Bemmel 43   J. Wijngaarden 16      
J. de Jong 15   J. Semplonius 18   J. Bakker 30   S. Wittermans 21      
                           
4e Ronde                          
Vrijdag 15.30 uur                          
Partij MM car.   Partij NN car.   Partij OO car.   Partij PP car.      
M. Minnersma 30   J. Dollekamp 18   J. Semplonius 18   S. Wittermans 21      
P. IJsselmuiden 30   S. Schotanus 10   J. Jong 15   J. Bakker 30      

Verliezers in 4e ronde hebben 5e t/m 8e prijs

               
5e Ronde                          
Vrijdag 16.00 uur                          
3 e Plaats 4e plaats                    
P. IJsselmuiden 30   J. Semplonius 15   Op bassis van carambole perc. bepaalt              
S. Schotanus 10   S. Wittermans 21                  
                           
Vrijdag 16.30 uur                          
FINALE car.                        
P. IJsselmuiden 30  
KAMPIOEN
                   
J. Semplonius 15